Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

sab
Menu

Máte zájem o naše služby?

* povinné pole

iDěkujeme, budeme Vás kontaktovat.

Děkujeme za Váš zájem. Rádi Vás budeme kontaktovat.Veřejný úpis akcií

Rozhodnutí České národní banky, SAB Finance a.s.Rozhodnutí České národní banky, SAB Finance a.s.

Dodatek č. 2 k prospektu akcií IIDodatek č. 2 k prospektu akcií II

Dne 28. 6. 2022 nabylo právní moci rozhodnutí České národní banky, jímž byl schválen dodatek č. 2 Prospektu akcií II SAB Finance a.s. (dále „Dodatek prospektu“), kterým se prodlužuje veřejná nabídka akcií, a to do 11. 1. 2023. Dodatek prospektu je třeba číst vždy společně s prospektem.

Investoři, kteří před uveřejněním druhého Dodatku prospektu souhlasili s koupí nebo upsáním akcií společnosti SAB Finance a.s. a přede dnem 28. 6. 2022 jim akcie nebyly dodány, mají právo svůj souhlas odvolat. Toto právo mohou investoři uplatnit stejným způsobem, jakým podali svoji objednávku k nákupu nabízených akcií, a to ve lhůtě tří pracovních dnů po uveřejnění Dodatku prospektu (tj. do 1. 7. 2022). V rámci správního řízení o schválení Dodatku prospektu Česká národní banka neposuzovala hospodářské výsledky ani finanční situaci společnosti SAB Finance a.s. a schválení Dodatku prospektu z její strany nepředstavuje garanci ohledně budoucí ziskovosti.

Prospekt akcií SAB Finance a.s.Prospekt akcií SAB Finance a.s.

Dodatek č. 1 k prospektu akcií SAB Finance a.s.Dodatek č. 1 k prospektu akcií

Prospekt akcií SAB Finance a.s.Schválení dodatku č. 1 k prospektu akcií

Leták Akcie SAB Finance a.s.Leták Akcie SAB Finance a.s.

Rozhodnutí České národní banky, SAB Finance a.s.Rozhodnutí České národní banky, SAB Finance a.s.

Dne 19. 2. 2021 nabylo právní moci rozhodnutí České národní banky, jímž byl schválen dodatek č. 1 Prospektu akcií SAB Finance a.s. (dále „Dodatek prospektu“), který obsahuje doplňující informace, zejména finanční údaje o emitentovi z výroční zprávy za rok 2020. Dodatek prospektu je třeba číst vždy společně s prospektem. Investoři, kteří před uveřejněním Dodatku prospektu souhlasili s koupí nebo upsáním akcií společnosti SAB Finance a.s. a přede dnem 19. 2. 2021 jim akcie nebyly dodány, mají právo svůj souhlas odvolat. Toto právo mohou investoři uplatnit stejným způsobem, jakým podali svoji objednávku k nákupu nabízených akcií, a to ve lhůtě dvou pracovních dnů po uveřejnění Dodatku prospektu (tj. do 23. 2. 2021). V rámci správního řízení o schválení Dodatku prospektu Česká národní banka neposuzovala hospodářské výsledky ani finanční situaci společnosti SAB Finance a.s. a schválení Dodatku prospektu z její strany nepředstavuje garanci ohledně budoucí ziskovosti.