Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
sab
Menu

Máte zájem o naše služby?

* povinné pole

iDěkujeme, budeme Vás kontaktovat.

Děkujeme za Váš zájem. Rádi Vás budeme kontaktovat.



Členy výboru pro audit SAB Finance a.s. jsou následující osoby.

Předseda: MVDr. Jan Černý, dat. narození 23. dubna 1959
Den vzniku funkce 1. prosince 2020

Člen: prof. Dr. Ing. Drahomíra Pavelková, dat. narození 17. listopadu 1963
Den vzniku funkce 1. prosince 2020

Člen: Ing. Blanka Kameníková, Ph.D., dat. narození 9. srpna 1970
Den vzniku funkce 1. prosince 2020


Výbor pro audit